sobota, 21 kwietnia 2012

Dom.

Dziś piękne SŁOŃCE obudziło mnie, wkradając się do sypialni przez roletę. Aż chce się działać. Tyle mam planów tyle pomysłów , zastanawiam się ile z tego uda mi się wykonać. Mam nadzieje, że nie okarze się , że był to tylko słomiany zapał.
Napewno jednym z głównych punktów dnia dzisiejszego to spacer nad jeziorem. Miejsce , które napełnia mnie chęcią do życia. Wymarzone z lat dziecięcych... gdy przejeżdżałam przez to miasto mając zaledwie 5 lat, zahipnotyzowało mnie ono...." mamo , tutaj bloki mają dachy jak nasz domek ". Tak , tak teraz to i moje miasto.


MOJE MIASTO - EŁK.


2 komentarze:

  1. Piękne miasto i piękne zdjęcia:) Jednak, gdy wklejasz również zdjęcia skopiowane, to podawaj link bądź nazwę strony skąd je zaczerpnęłaś, żeby ktoś się nie przyczepił. Zaznacz również na swojej stronie, że nie życzysz sobie, aby Twoje prywatne zdjęcia ze strony były kopiowane przez innych:) taka mała, ale przydatna uwaga:)
    pozdrawiam serdecznie:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ełk... Eh, tęsknię za wieczornymi spacerkami nad jeziorem :( Ale jeszcze tam wrócę, bo to najpiękniejsze miasteczko i to przy nim jest moje serce :)
    Pozdrowienia z Białegostoku ;)

    OdpowiedzUsuń